AxyPich
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AxyPich

Oyun,fiLm,ProgramLar vb

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bana Şans Dile (2007) Online izle & Aksiyon - Gerilim

YazarMesaj
admin
Admin
admin

Bana Şans Dile (2007) Online izle & Aksiyon - Gerilim Empty
MesajKonu: Bana Şans Dile (2007) Online izle & Aksiyon - Gerilim   Bana Şans Dile (2007) Online izle & Aksiyon - Gerilim I_icon_minitimePaz Mayıs 10, 2009 3:35 am

Bana Şans Dile (2007) Online izle & Aksiyon - Gerilim Resim001
TUR================>Aksiyon / Gerilim
YONETME ============>Çağan Irmak
SENARYO ============>Çağan Irmak
YAPIMCI ============>İrfan Tözüm, Muhteşem Tözüm
MUZİK= =============>Aria
GOSTERİM TARİHİ=======>5 Ekim 2007
GÖRÜNTÜ YÖNETMENİ ====>Cenab Cevahir
YAPIM ==============>2001, Türkiye
SURE ===============>90 Dk..
OYUNCULAR ==========>Nilgün Belgün, Melisa Sözen, Volkan Severcan, İsmail Hacıoğlu, Deniz Uğur, Rıza Kocaoğlu, Berke Üzrek, Levent Sülün, Başak Daşman, Bülent Seyran, Aysun Metiner, Kutay Köktürk

Filmin Web Sitesi

ÇAĞAN IRMAĞIN İLK FİLMİ BANA ŞANS DİLE
İçe kapanık, iletişimsiz, sakar lise öğrencisi Bahadır bir sabah uyandığında dünyayı değiştirmeye karar verir. O sabah okula giderken beline taktığı tabancayla sınıf arkadaşlarını rehin alarak korkulu anlar yaşatacak olan Bahadır, onlardan hayatları boyunca kendilerini en çok yaralayan anılarını anlatmalarını ister. Öğrencilerin anlattıkları hikayelerden yola çıkan “Bana ŞANS Dile”, aile içi şiddet, sevgisizlik, iletişimsizlik ve saptıkları yanlış yolları anlatan Aksiyon-Gerilim türünde bir film. Film boyunca annesi tarafından çocukluğunda dolaba kilitlenen ve karanlıktan korkan Çağlar, ünlü bir televizyoncu olmaya çalışan ve maddi durumu pek iç açıcı olmayan Ayşegül, şair olmaya çalışan romantik Behiç, satanist gruplara katılan Serkan, otoriter bir babanın baskısından bunalmış Türker ve hiç anne sevgisi görmemiş Bahadır’ın öykülerini izleriz. Çılgın bir medya muhabirinin de kışkırtmasıyla çığırından çıkan olaylar, soğukkanlı davranmaya çalışan komiser ve öğretmenleri fazlasıyla zorlayacak, sınıf ve bahçedeki olaylar hiç beklenmedik şekilde gelişecektir.

izlemek için ;

http://supergazi.blogspot.com/2009/04/bana-sans-dile-2007-online-izle-aksiyon.html
https://qhostfilm.yetkin-forum.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SEMUM (2007) DVD' den Online izle
» Kutsal Savaşçı / Arn Riket Vid Vagens Slut (2008) Online İzle / TR. Dublaj 25/4/2009 · Kategori: Aksiyon / Macera / Suç
» Transformers (2007) Online izle
» Juno (2007) Online izle
» MUSALLAT (2007) DVD'den Online izle