AxyPich
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AxyPich

Oyun,fiLm,ProgramLar vb

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Limewire PRO 4.16 [ Türkçe ]

YazarMesaj
admin
Admin
admin

Limewire PRO 4.16 [ Türkçe ] Empty
MesajKonu: Limewire PRO 4.16 [ Türkçe ]   Limewire PRO 4.16 [ Türkçe ] I_icon_minitimePaz Mayıs 10, 2009 4:20 am

--------------------------------------------------------------------------------
Beğenilen dosya paylaşım programı Limewire'nin 4.16 sürümü. Çoğumuzun bildiği gibi Limewire mp3 resim video gibi ıvır zıvırları indirmekte elimiz altında bulunması gereken programlardan biri . Bu sürümün en büyük artısı içerisinde gelen dil seçeneklerinde dilimizide barındırıyor olması. Normal sürüme göre daha hızlı dosya indirmek için Limewire PRO kullanın. Program demo yada süre kısıtlamalı paylaşım değildir. İstediğiniz kadar sorunsuz kullanmanız dileğiyle kendim tarafından upload edildi.

Limewire PRO 4.16 sürümü için indirme adresi : http://www.dosya.cc/LimeWirePro4.16.zip.html

Zip dosyası için gereken şifre : barguti i

Forumlardaki yaş ortalamasını göz önüne alarak birçok üye için yararlı olacağını düşünüyorum. Türkçe destek sayesinde; neyi, ne amaçla yaptığınızı daha rahat anlıyacak , bilgisayarınızı daha iyi koruma altına alabileceksiniz. Bu tip programlar kullanırken her zaman dikkatli olun ve benim tavsiyem bilgisayarınızı paylaşıma açmayın.
Hadi bakalım parçalyın gari
https://qhostfilm.yetkin-forum.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» LimeWire Pro 4.14.9 Final
» Avast 4.7 Türkçe Antivirus
» Norton Antivirus 2009 Türkçe
» Waz (2007) Online izle - Turkce Dublaj
» HANCOCK (2008) DVD' den Online & Türkçe Dublaj