AxyPich
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AxyPich

Oyun,fiLm,ProgramLar vb

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ben Casus / I Spy (2002) Online izle & Türkce Dublaj { Owen Wilson - Eddie Murphy }

YazarMesaj
admin
Admin
admin

Ben Casus / I Spy (2002) Online izle & Türkce Dublaj { Owen Wilson - Eddie Murphy } Empty
MesajKonu: Ben Casus / I Spy (2002) Online izle & Türkce Dublaj { Owen Wilson - Eddie Murphy }   Ben Casus / I Spy (2002) Online izle & Türkce Dublaj { Owen Wilson - Eddie Murphy } I_icon_minitimePaz Mayıs 10, 2009 2:29 am

Ben Casus / I Spy (2002) Online izle & Türkce Dublaj { Owen Wilson - Eddie Murphy }Ben Casus / I Spy (2002) Online izle & Türkce Dublaj { Owen Wilson - Eddie Murphy } 17081_1
IMDB PUANI ==========>5.3/10
TUR================>Komedi / Macera
YONETMEN ===========>Betty Thomas
SENARYO ============>Cormac Wibberley, Marianne Wibberley
GÖRÜNTÜ YÖNETMENİ ====>Oliver Wood
YAPIM ==============>2002, ABD
SURE ===============>1 saat, 36 dk.
OYUNCULAR ==========>Owen Wilson, Eddie Murphy, Famke Janssen

Filmin Web Sitesi

KONU==>
Süper güçlü bir deney casus uçağı, şeytan gibi bir silah dağıtıcı tarafından uluslararası bir teröriste teslim edilmek üzere çalınır. Egoist boks yıldızı (Murphy), tehlikeli ve çok gizli bir görev için, tatlı dilli özel ajana (Wilson) katılması için Birleşik Devletler Hükümeti tarafından seçilir.Bu görev uçağı geri almaktır.ıleri teknoloji ürünü silahlarla ve sahip olduğu tüm yeteneklerle bu son zamanların en tuhaf ikilisi dünyayı kurtarmayı başarabilecekler mi? Eğer anlaşabilirlerse!

izlemek için ;

http://supergazi.blogspot.com/2009/03/ben-casus-i-spy-2002-online-izle-turkce.html
https://qhostfilm.yetkin-forum.com

Ben Casus / I Spy (2002) Online izle & Türkce Dublaj { Owen Wilson - Eddie Murphy }
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bir Çılgının İçinde / Meet Dave (2008) Online izle & Türkçe Dublaj {Eddie Murphy}
» Ölümcül Deney 1 / Resident Evil 1 (2002) Online izle & Türkçe Dublaj
» Dr. Dolittle 3 ( 2006 ) Online izle - Türkçe dublaj
» Waz (2007) Online izle - Turkce Dublaj
» 9,90 YTL / 99 francs (2007) Online izle & Türkce Dublaj